מסלולי טיול ליד הכנרת

מסלולי טיול ליד הכנרת:

אזור הכנרת הוא אזור מבוקש מאד ואנשים שמעוניינים לערוך טיול מהנה ומאתגר בוחרים לערוך את הטיול באזור זה. יש מבחר רחב של מסלולי טיול ליד הכנרת וכל שעליכם לעשות הוא לבחור טיול שמתאים עבורכם ושהינו לשביעות רצונכם.

להלן מספר מסלולי טיול ליד הכנרת:

1. מפל איוב:

מפל איוב נמצא בצפון הכנרת ונובעים בו מספר מעיינות. המסלול מתאים לכל המשפחה וניתן לערוך את הטיול במשך כל עונות השנה.
המראה של המעיין והמפלים הגולשים אל תוך הכנרת הוא מראה עוצר נשימה ואין כל ספק כי המטיילים יהנו מטיול בלתי נשכח.

2. עין נון:

עין נון ממוקם בשולי המושבה מגדל והוא מהווה את אחד מהמעיינות הגדולים באזור הכנרת. מדובר במעיין עם מים רדודים והוא נמצא צמוד לתוואי שביל ישראל. הטיול בעין נון מומלץ במשך כל עונות השנה והוא מתאים לכל המשפחה.

פארק הירדן - שביל אמת המים:


מסלול הליכה בצפון הכנרת, פארק הירדן משלב עימו מים שכן ההליכה מתבצעת במים הזורמים. הטיול מתאים בייחוד לעונות האביב והקיץ. כמו כן, מדובר במסלול מעגלי המתאים לכ המשפחה. ראוי לציין כי הכניסה אל פארק הירדן מותנית בתשלום.

4. נהריים - שביל הסכרים:


אתר זה כולל את השרידים של תחנת כוח הידרו - חשמלית וכולל שביל סכרים ייחודי. האתר נמצא באזור הכנרת ושוליה ועונות הביקור המומלצות באתר הן האביב והחורף. הביקור באתר זה מתאים לכל המשפחה והכניסה מותנית בתשלום.

וילות נופש בכנרת

חשוב לשים לב:

בעת בחירה מסלול בכלל וליד הכנרת בפרט חשוב לשים לב כי אתם בודקים מספר דברים:

1. העונה המומלצת:

באיזו עונה מומלץ לטייל במסלול בו אתם מתעניינים.

2. רמת קושי:

חשוב מאד לבדוק מהי רמת הקושי של המסלול ולהתאים את המסלול לרמת הקושי שלכם ושל האנשים שעתידים להגיע לערוך עימכם את המסלול.

3. תשלום כניסה:

מומלץ לבדוק מבעוד מועד האם הכניסה למסלול מותנית בתשלום כניסה.

4. התאמה לנכים:

אם הדבר רלוונטי עבורכם או עבור אנשים המטיילים עימכם חשוב כי תבדקו כי המסלול בו אתם מתעניינים מכיל גישה לנכים.

כעת כל שנותר לכם הוא לבדוק עם האנשים שעתידים להגיע לטייל איתכם אודות אופי הטיול בו אתם מעוניינים, לגשת אל המחשב ולהתחיל לחפש אחר מסלול שמתאים עבורכם. בחירת מסלול אחד מתוך 4 המסלולים שהצגנו עבורכם תעניק לכם חוויה יוצאת דופן, במהלכה תיחשפו לנופים מרהיבים ועוצרי נשימה. כמובן שבנוסף לכך תזכו לחוויה מעצימה ומרתקת.