וילת הבוסתן

גן יבנה

הפרסום הוסר

  • כללי - וילת הבוסתן
    כללי
  • החצר והבריכה - וילת הבוסתן
    החצר והבריכה
  • פנים הוילה - וילת הבוסתן
    פנים הוילה


מיקום הוילה:

מרכז הארץ, איזור אשדוד,בלב שכונה ביישוב כפרי באווירה פסטורלית ורגועה תוכלו להנות מבוסתן יפיפה לאירועים ומסיבות,מדובר במקום קסום המשתרע על דונם עם פינות מגוונות המאפשרות ניתוק מוחלט מהסביבה.

הוילה אינה עובדת בשבת!
אין לינה בוילה!

למי הוילה מתאימה:
הוילה מתאימה לקבוצות קטנות וגדולות עד 60 איש לערך המעוניינים לקיים מסיבות מיוחדות ולהנות ממסיבות בריכה סולידיות,
הייחודיות בבוסתן שלנו היא שניתן לערוך מסיבות מיוחדות לימי הולדת עם תכנים מיוחדים המתאימים לאופי החוגג המשלבים נגנים, שירים כייאה לבוסתן ספרדי, תוכלו לקיים בוילה מסיבות רווקות, ימי הולדת סולידיים, ימי כיף וגיבוש לעובדים ועוד אירועים מיוחדים.

חצר הוילה:
ישנן פינות ישיבה צבעוניות מיוחדות, ישנה בריכת שחייה גדולה מיוחדת ומעוצבת בצורה מדהימה, ג'קוזי ספא מפנק לעד – 5 אנשים.
ישנה זולה עם פינה שקטה בה תוכלו להנות ממזרנים, כריות ועוד מקומות ישיבה נוחים לרגיעה מוחלטת, בוילה בפוזרות נדנדות שונות ואפשר לשבת בכניסה לחצר הוילה בפינות נפרדות בפרטיות מוחלטת, את כל אלה עוטפת צמחייה ירוקה ומטופחת של הגינה בוילה, כל וילת הבוסתן מושקעת ברמה גבוהה וניתן להנות מפסטורליות מלאה.

פנים הוילה:
בחלק הפנימי של וילת הבוסתן ישנו סלון גדול בסגנון ספרדי שמאפשר כינוס של עד 60 איש בו תוכלו להעביר הרצאות, מצגות ומה שעולה על רוחכם. תוכלו לקיים ערבים משובחים עם החברים הכי טובים ,להנות ממקום חלומי ומיוחד לאירועים מיוחדים, שימו לב מהיציאה מסלון הבוסתן תוכלו להנות מפינות ישיבה מגוונות ויפיפיות.

שריינו מקום בבוסתן עוד היום ותהנו מחוויה אחרת ומיוחדת.

זמינות המתחם תפוסת המתחם אינה מעודכנת כיוון שמתחם זה אינו בפרסום